Úvod » Komentáře k utkání » Sezona podzim 09

Klamovská skvadra vs. Liboc united - 9:1 (5:1)

Hřiště: Aritma

Hráči: Vooda, serg, Petr st., pep, Regalos, makimov, kamenda

Nejlepší Hráč KS: Mikhail

Střelci branek: Mikhail 5, Jakub 4

Včerejší debakl 9:1, kterým porazila KS tým Liboc United mě po dlouhé době vyprovokoval k napsání krátkého komentáře.

Do zápasu jsme nastoupili opět poněkud smolně, když nám v první minutě propadl balón za obranu a útočník LU se prosadil proti našemu gólmanovi. Bohužel velmi podobný začátek jako při zápase se ZAK Praha.

Nicméně nevydařený začátek nezabránil skvadře nabrat svou optimální provozní teplotu a hra se během několika minut otočila. Vyrovnávací gól na sebe nenechal dlouho čekat a ihned po něm následovaly další a další. Každý gól přidal potřebnou dávku oleje do již tak skvěle promazaného soukolí. Góly tam začali padat skoro sami a poločas byl odehrát s krásným náskokem 4 branek.

V druhé půli jsme bohužel trochu zvolnili ze svého tempa a dali už jen čtyři branky. :-D Výsledné skóre se nám tedy nepodařilo zakulatit na krásných 10 gólů.

O titul hráč zápasu se po celý dobu přetahovali Kuba s Mišou. Vítězně z tohoto souboje vzešel Miša s počtem branek 5 oproti Kubovým 4 (z toho 2 hlavičkou).

Závěrem snad jen dodat vzkaz hráčům Liboce – dokud nevíte, proti komu hrajete tak nemachrujte… V prvních minutách jsme se sice možná dle Vašich posměšků „nedotkli míče“ a „byli jsme materiál“, ale výsledek hovoří za vše! Takže dobře Vám tak  …