Úvod » Komentáře k utkání » Sezona jaro 15

Klamovská Skvadra vs Gobi dezert 5:1 (3:1)

Utkání odehráno: 05.05.2015 20:30

Hřiště: Motorlet

Hráči: Vooda, serg, Dejvis. efim, Petr Borec, Regalos, Petr st., makimov

Nejlepší Hráč KS: makimov

Branky: , makimov 3 (Petr Borec 2, kamenda),Vooda (Petr st.), Petr st. (makimov)

V tomto kole nás čekal, podle dosavadních výsledků, jeden ze slabších týmů naší skupiny. V zápase jsme tedy měli být favoritem a výhra pro nás měla být skoro povinností, pokud chceme splnit předsezónní cíle. Zápas se hrál na Motorletu a sešlo se nás stejně jako na minulý zápas 8 kusů, tedy dva lidi na střídačce. Poprvé v sezóně taky nemohl dorazit Pepa a tak do brány nastoupil, letos premiérově, Dejvis. Soupeře byl stejný počet a mohlo se začít.

Role favorita se nám dařila už od začátku potvrzovat a soupeře jsme jasně přehrávali. To dokázala i první gólová akce, která přišla už ve 3. minutě. Po pěkné přímočaré akci po pravé straně našel Petr Borec před bránou volného Míšu a šli jsme do vedení 1:0. Dále jsme pokračovali v aktivní hře a dalším dobývání soupeřovi brány a šancí bylo hned několik. Druhého gólu jsem se dočkali ve zhruba 10. minutě, kdy po nahrávce od Petra st. si Vooda udělal kličku uprostřed hřiště a jelikož oba obránci volili ústup a stahování se k našim útočníkům zvolil střelu ze střední vzdálenosti a ta zapadla k levé tyči trochu překvapeného brankáře soupeře. 2:0. Soupeř nebyl moc nebezpečný, ale i tak se mu podařilo snížit a to po šťastném odrazu po Kubově odkopu se dostali ke střele a ta s notnou dávkou štěstí prošla za Dejvise. 2:1. Gól nás ale naštěstí nerozhodil a dál jsme pokračovali v útočení, na které nám soupeř dával svým špatným pohybem opravdu hodně prostoru. Dalšího gólu jsme se tak dočkali zhruba 5 minut po soupeřově gólu. Po nahrávce od Míši se k balónu dostal Petr st. udělal si kličku před vápnem a střelou k pravé tyči poslal Skvadru do vedení 3:1. Do konce poločasu se už žádná další šance (a že jich nebylo málo) neujala a tak poločas skončil stavem 3:1 pro nás.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme pokračovat v tom co jsme hráli v první půli a to se poměrně i dařilo. A nedlouho po začátku druhé půle, po dalším z našich útoků, se opět prosadil Míša, který zužitkoval nahrávku od Kamendy. 4:1. Poté se nás snažila trochu vykolejit ještě příroda, když se spustil kratší déšť, ale ani to nás nevykolejilo. Sice se soupeř sem tam začal dostávat do pološancí i díky naší aktivní hře dopředu, ale prosadit se mu už nepodařilo. Naopak závěrečný výsledek "doladil" opět Míša, který po přesné nahrávce od Petra Borce dovršil nejen svůj hattrick, ale také stanovil finální výsledek 5:1!

Utkání by se dalo zhodnotit jako jednoznačné, kde jsme soupeře přehrávali prakticky ve všech směrech a zaslouženě vyhráli. Měli jsme na všechno dost času i prostoru a jen díky štěstí jsme nedali gólů mnohem víc. Snad nás tento výsledek nakopne a budeme v podobných výsledcích pokračovat a stoupat i nadále tabulkou.