Vyrovnané a pro náš trošku smolné utkání.

Hřiště: Stodůlky

Hráči: Dejvis, Petr Borec, OGGY, efimster, serg, slavista, RedBrad, Petr st.

Nejlepší Hráči KS:

Branky: , Petr st. ( Petr Borec)

Ke druhému kolu jsme se vydali opět na Stodůlky, kdy jsme vyhráli první zápas. Tentokrát nás čekal starý známý tým Yakuza, který nám předminulou sezonu nadělil hned 9 gólů a uštědřil nám prohru 3:9. Sešlo se nás stejně jako k prvnímu zápasu 8 s tím, že v sestavě byly dvě změny. Nemohl nastoupit Kuba a Míša a naopak mohl hrát Petr Regal st. a Efim. Už při rozehrání bylo znát, že nás čeká těžší soupeř, než v prvním kole.

Zápas začal relativně opatrně z obou stran a soupeři se chvíli oťukávali. Kolem 9. minuty jsme se dostali do první vážnější šance a hned se nám jí podařilo proměnit, když se přesně trefil Petr Regal st. po nahrávce od kapitána Petra Regala ml. 1:0. Soupeře jako by gól nabudil a začal se hrát fotbal nahoru dolů se šancemi na obou stranách, přičemž soupeř jich měl o něco víc. Největší asi ve 20. minutě, kdy už překonal i opět výborně chytajícího Míru v bráně, ale naštěstí nás zachránilo břevno. Soupeř stupňoval svůj tlak a naše obrana i Míra měli stále co dělat. Bohužel vedení se do poločasu udržet nepovedlo, když se soupeř prosadil asi 2 minutky před poločasem po autu z pravé strany a špatném pokrytí jednoho útočníka, který nedal tváří v tvář Mírovi v bráně šanci. Poločas tak skončil smírně 1:1.

Druhý poločas začal útočně z obou stran a šance byly k vidění na obou stranách. Bohužel nám se při koncovce lepila smůla na kopačky a tak jsme neproměňovali ani vyložené šance, kdy soupeřův gólman ležel už na zemi. Naopak soupeř se prosadil ve 37. minutě velmi šťastně, když jeho hráč vystřelil před dva hráče na bránu a balon až zázračně prošel jak mezi obránci po zemi, tak i kolem Míry do brány. 1:2. Následovalo opět naše dobývání soupeřovi brány, které se střídalo se soupeřovými rychlými a nebezpečnými protiútoky. My nastřelili opět ležícího gólmana jednou, nebo dvakrát, do toho trefili tyč a zahodili několik dalších slibných šancí. Soupeře naopak vychytával velmi dobře Míra, případně mu vypomohla obrana a když už byl jednou překonán, tak balon opět skončil na břevně. Museli jsme hru stále více otevírat, pokud jsme chtěli pomýšlet na body. Bohužel gól se nám dát, i přes řadu příležitostí, nepodařilo a naopak soupeři vyšel jeden z brejků, kdy se individuálně prosadil jeho útočník do naší otevřené obrany a cca 2 minuty před koncem nedal Mírovi přesnou střelou šanci. Po bojovném výkonu a smůle v koncovce si tak připisujeme první letošní prohru 1:3

Byl to pro nás trochu smolný zápas, ale jak se říká štěstí přeje připraveným. Snad v dalších zápasech budeme tím "připravenějším" a šťastnějším týmem my.