FELace FK vs. Klamovská Skvadra 4:0 (2:0)

Hřiště: Mikulovka

Hráči: kamenda, slavista, serg, RedBrad, Petr st., efimster, Vooda, makimov

Nejlepší Hráči KS:

Branky:

V 8. kole jsme zavítali na Mikulovku, kde byl naším soupeřem tým FELace FK. Tým, který do tohoto kola vyhrál jen jednou a okupoval poslední místo v tabulce naší skupiny. Ovšem vzhledem k naší improvizovaný sestavě, kdy chyběl kapitán, Dejvis a Martin a Míša dorazil po několika týdenní pauze způsobené zraněním a nebyl tak ani pořádně rozehraný, nás nemělo čekat nic jednoduchého, i když jsme s výhrou tak nějak vnitřně počítali.

Bohužel od začátku nás soupeř trochu překvapil svým pohybem a my jsme se tak nějak na hřišti hledali a nebyli jsme si schopni dát si ani 2 přihrávky v řadě. Naopak soupeř, byť trochu krkolomně se do šancí dostával a bohužel už asi v 7 minutě, kdy jsme v obraně propadli a soupeř využil přečíslení 0:1. Bohužel uběhlo jen pár minut a soupeř nám dal hned druhý gól po zmatcích v obraně 0:2. Do konce poločasu to byl tak nějak fotbal o ničem, plný nepřesností na obou stranách a moc fotbalového potěšení nepřinesl. A kromě pár šancí soupeře, které většinou skončili vedle, nebo si s nimi Míra poradil, se nic zajímavého do konce poločasu nestalo.

Do druhé půle jsme se snažili vstoupit aktivně, což se nám i podařilo a soupeře jsme i na několik minut zavřeli před jeho brankou, ale ani z několika závarů, standartek a střel se bohužel nic neujalo. Bohužel tento tlak a převaha nám vydrželi jen necelých 10 minut a pak zápas opět přešel do svého podprůměru. Soupeř měl ale přeci jenom víc šancí a jen svou neschopností a i díky Mírovi nám nedal další gól dřív než v 56. minutě, kdy už jsme inkasovali a prohrávali tak o 3 góly. Poslední ránu z milosti za tímto smolným a nepovedeným zápasem nám dal soupeř ještě asi minutu před koncem, kdy zvýšil na konečných 0:4.

Moc se v tom zápase nebudu šťourat. Prostě zápas blbec, kdy nic nevycházelo + hodně improvizovaná sestava = prohra 0:4… Musíme rychle zapomenout a jít dál s hlavou nahoru