Úvod » Komentáře k utkání » Aktuální sezona

Klamovská Skvadra vs. Tazmánští Čertíci 3:2 (1:0)

Vyrovnaný zápas s dvěma obraty a šťastným koncem pro Skvadru!

Utkání odehráno: 6.9.2017 18:15

Hřiště: Běchovice

Hráči: slavista, Vooda, serg, Petr st., OGGY, dejvis69, Petr Borec, RedBrad. kamenda

Branky KS:  PetrBorec 2 (RedBrad, Petr st.), Dejvis (OGGY)

První zápas v 7. lize jsme sehráli v Běchovicích na místním malém a útulném hřišti. Zatím co nás se sešlo 9 kusů, tak soupeř byl od začátku pouze v pěti, tedy jen 4+1 a měli jsme tak poměrně dlouho značnou výhodu jednoho hráče v poli..

Jak už to ale v našem podání  bývů, tak přesilovka nás spíše trápí, než aby jsme soupeře uběhali a rozebrali.Naštěstí se nám podařila proměnit alespoň jedna šance, kdy se prosadil ve 20. minutě kapitán po nahrávce od RedBrada 1:0! Následne dorazil soupeři 5. hráč do pole a koncem poločasi jsme tak už hráli v plném počtu na obou stranách.

Do druhé půle vstoupil aktivněji soupeř a po cca 10ti minutách se mu i podařilo dvěma góly v rozmezí asi 3 minut otočit skóre na 1:2 v jeho prospěch. Se skvadrou už to nevypadalo moc dobře, ale do hry nás vrátil OGGYm hezky rozehraný přímí kop před vápnem soupeře, který s přispěním soupeřova golmana a tyče proměnil v gól Dejvis 2:2! Skvadru vyrovnání nakoplo a zhruba 5 minut před koncem kapitán PetrBorec po nahrávce od Petra st. také s přispěním tyče otočil opět skóre v nás prospěch 3:2! Do konce zápasu už jsme naštěstí unaveného soupeře ubránili a oslavili tak hned v prvním zápase první výhru v 7. lize!

Herní pprojev nebyl zcela ideální, ale na první zápas sezony to nebylo tak hrozné, a i když je co zlepšovat, tak s výsledkem a týmovým pojetím hry panovala po zápase spokojenost.