Úvod » Komentáře k utkání » Aktuální sezona

Klamovská Skvadra vs. Určitě team Vršovice 1:6 (0:3)

Bohužel jednoznačný zápas s opravdu výrazně lepším soupeřem.

Utkání odehráno: 19.9.2017 20:30

Hřiště: Motorlet

Hráči: Vooda, serg, Petr st., OGGY, dejvis69, Petr Borec, RedBrad. slavista

Branky KS:  PetrBorec (RedBrad)

Třetí zápas Skvadru přivedl na velmi neoblíbené hřiště na Motorletu. A už když jsme viděli soupeře při rozcvičce, bylo jasné, že nás čeká hodně technický a běhavý soupeř. Nám naopak chyběli dva hráči, kteří si spletli hřiště a vraceli se za námi skoro přes celou Prahu a tak jsme museli začít prvních pár minut bez střídání.

A soupeř bohužel od začátku naplňoval to čeho jsme se obávali. Byl všude dřív než my a prostě nás jednoznačne přehrával. A už v páté minutě šel soupeř do vedení, když využil po nahrávce přímý kop před naším vápnem a ujal se vedení 0:1. Obraz hry se nezměnil ani po přichodu našich dvou zbloudilých hráčů a možnosti střídat dva hráče.My se za celý poločas dostali asi dvakrát k ohrožení soupeřovi branky, ale bez úspěchu. Naopak soupeř měl šancí nepočítaně a proměnil dvě a tak se šlo na poločasovou pauzu za nepěkného stavu 0:3.

Soupeř bohužel pro nás pokračoval v aktivní hře i v poločase druhém a i když na naší straně šancí přibylo, tak góly dával zatím jen soupeř a cca 10 minut před koncem vedl už 0:6. Naštěstí čest Skvadry se podařila zachránit krátce po 6. gólu soupeře našemu kapitánovi, který po nahrávce od RedBrada vsítil čestný úspěch a snížil na konečných 1:6.

I takové zápasy nás čekají a musíme se jen oklepat a neúspěch pustit z hlav a soustředit se na další zápasy. Na tohoto soupeře jsme prostě rychlostně ani herně neměli.